Call Us (111) 234 - 5678

21/B, London Campus, British Road, Birmingham, UK

Vyzkoušejte komunikaci bez problémů

 http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom

Zvýšila se ve vaší firmě potřeba hovorů mezi odděleními anebo firemními partnery? Hledáte jak personální, tak skupinové konferenční systémy? Pokud ano, určitě zabrouzdejte do nabídky výrobce komunikačních zařízení Polycom. V tomto sortimentu najdete produktovou řadu RealPresence a skupinové systémy HDX. Tato zařízení jsou v současné době stále aktualizovaná a na trh se dostávají nové modely, které například dokážou sledovat váš pohyb po místnosti a dle toho upravit nahrávání videa i zvuku. Pokročilé technologické prvky se přenáší i do zákulisí samotných komunikací. Všechno je rychlejší, spolehlivější a uživatelsky přívětivější.

Vyberte si dle rady odborníka

Pokud si nejste jisti, zdali by vaší firmě stačil jeden produkt výrobce Polycom nebo by bylo lepší zainvestovat zároveň do skupinových i personálních systémů, neváhejte a využijte možnost odborného poradenství. Díky videokonferencím můžete navázat nové kontakty, sjednat důležitý obchod anebo zrychlit chod své firmy, a proto byste neměli výběr těchto komunikačních systémů zanedbat.

Ohodnoťte příspěvek
Post Tagged with